گروه بازرگانی گرماسازان فعالیت خود را در سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است. در زمینه فروش و پخش عمده تجهیزات و تاسیسات گرمایشی و سرمایشی، آشپزخانه و لوازم ساختمانی شروع نمود. باتوجه به حرکت رو به جلوی شرکت و استقبال مشتریان و همکاران عزیز به تاسیس ۲ شعبه دیگر در سال های ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ اقدام کرد.

شرکت خدماتی و تاسیساتی گرماسازان تمرکز خود را بر فروش عمده گذاشته است. این شرکت قادر است محصولات خود را در سراسر کشور ارائه دهد. طی دو سال توانستیم همکاران زیادی را در اقصی نقاط کشور با خود همراه سازیم.

ویچ برند:

در سال ۱۳۹۹ در راستای حرکت در حوزه تکنولوژی و به وجود آمدن بستر های فروش اینترنتی، اقدام به تاسیس فروشگاه  ویچ برند با نام دامنه www.wichbrand.com نمود. تا بتواند اقلام مورد نیاز هموطنان عزیز کشورمان را به راحتی، بدون واسطه، با بهترین کیفیت و کمترین قیمت در اختیارشان قرار دهد.

امید است با اعتماد و همراهی شما مشتریان و همکاران عزیز، در این فصل از فعالیت های پیش رو نیز سربلند بیرون بیاییم. هدف ما جلب رضایت خاطر شما عزیزان است.

ما سعی کرده ایم در فروشگاه اینترنتی ویچ برند مشخصات کامل محصولات، مزایا و معایب آن ها را توسط کارشناسان فنی شرکت  شناسایی کنیم.  در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. تا بتوانید با توجه به نیاز و هزینه مورد نظر، بهترین خرید را داشته باشید. فروشگاه تاسیسات گرمایشی ویچ برند قابلیت ارسال به سراسر کشور را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

ضمانت بازگشت وجه:

شما مشتریان عزیز می توانید در صورت عدم تمایل، سفارش خود را تا ۷ روز کاری مرجوع نمایید. هزینه پرداختی خود را بطور کامل دریافت کنید.

انجام پروژه های شما توسط ویچ برند:

درصورت داشتن پروژه در سراسر کشور، واحد خدماتی و اجرایی شرکت فنی مهندسی گرماسازان، توانایی اجرای پروژه های شما را با بهترین کیفیت و به صرفه ترین هزینه توسط کادر مجرب خود دارد. اقدام به امضای قرارداد با کارفرمایان عزیز می نماید.

در ادامه می توانید نمونه هایی از پروژه های اجرا شده توسط شرکت گرماسازان را مشاهده نمایید:

پروژه های انجام شده توسط ویچ برند - ویچ برند پروژه های انجام شده توسط ویچ برند - ویچ برند گواهینامه ها و افتخارات:

گواهینامه های ویچ برند - ویچ برندگواهینامه های ویچ برند - ویچ برند

 

تندیس نمایشگاه تخصصی ساختمان - ویچ برندتندیس نمایشگاه تخصصی ساختمان - ویچ برند